Karton Kutular - TPP Serisi

Kurdeleli Karton ve Karton Kutular

Kuyumculuk sektöründe mücevherlerin ışıltısı, çekiciliği ve işçiliği kadar onların değerini gösteren iyi bir sunuma ihtiyacı vardır. Bizlerde kuyumculuk sektörünün bu ihtiyacına cevap vererek her firmanın kendisine özel seçtiği kutuları hazırlamaktayız. Menteşeli, mukavva, karton, kurdeleli kutularımız başta olmak üzere bir çok seçenek mevcuttur. Bunların arasında şık görünümü ve uygun fiyatlarıyla tercih oranı yüksek olanlardan biri karton kutulardır.

Bizlerde sizin isteklerinize en iyi şekilde karşılık verebilmek adına  uygun fiyat olanağı ve firmanıza özel oluşturacağınız kutu seçeneklerimizi sizlere sunarak kaliteli ve şık ürünlere sahip olmanızı sağlamaktayız.

Kurdeleli Karton Kutular

            
            

            


Kutularımız dayanıklı kartondan oluşur, zengin renk seçeneğine sahip kartelamızdan seçtiğiniz renk ve modelde ithal kağıtla kaplanır. Desenli veya düz renk seçeneklerinin yanı sıra parlak veya mat kağıt seçebilirsiniz.  İçerisinde takılarınızı en iyi şekilde gösteren renklere sahip süet kaplamalı sünger bulunmaktadır.  Kendi zevkinize göre seçtiğiniz kutularınızın üzerine firmanızın isim/logosunu baskı yaptırarak reklamınızı yapabilir, ürünlerinizi ve firmanızı unutulmaz kılabilirsiniz, bu aşamada istediğiniz renkler kullanılarak tamamen el işçiliğinden oluşan serigrafi baskı yapılmaktadır.  Son aşamasında ise kutularınıza uygun renklerde baskılı veya baskısız kurdele detayı ekleyerek zarif bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kurdeleli karton kutularımız yüzük,duble yüzük, küpe, çift alyans, 7x10 kolye, 10x15 kolye, kelepçe bilezik, bileklik ve set kutuları olarak hazırlanabilmektedir. Takılarınıza özel olarak istediğiniz modellerde iç süngeri değiştirilebilir.
Firmanıza özel olarak hazırlanan kutularımız ile istediğiniz sunumları yaparak  firmanızın bilinirliğini artırabilir, müşterilerinizin beğenisini toplayarak bağlılığını kazanabilirsiniz.

Karton Kutular

        

        

        

Kutularımız dayanıklı kartondan yapılır, seçtiğiniz renklerde desenli, düz, parlak veya mat ithal kağıt ile kaplanır.  İçerisinde takılarınıza ve kutunuza uygun renklerde süet kaplamalı sünger bulunur.  Kutularınızın üzerine firmanızın isim/logosunu baskı yaptırarak reklamınızı yapabilir, müşterileriniz için firmanızı unutulmaz kılabilirsiniz.  Baskıda tamamen el işçiliği kullanılarak istediğiniz renklerde serigrafi baskı uygulanmaktadır. Karton kutularımız yüzük, duble yüzük, küpe, çift alyans, 7x10 kolye, 10x15 kolye, kelepçe bilezik, bileklik ve set kutuları olarak hazırlanabilmektedir. Bunların yanı sıra özel ürünleriniz için farklı boyutlarda üretimde sağlanabilir.  Takılarınıza özel olarak istediğiniz modellerde iç süngeri değiştirilebilir. 

Kuyum sektöründe gümüş ve altın takılarınız için uygun fiyatlı ve klasik görünümü ile karton kutularımız tercih oranı yüksek ürünlerimizdendir. Bunun yanı sıra mücevherleriniz için yaptırdığınız menteşeli, ahşap, ışıklı özel kutularınızın daha ağır bir görünüm kazanmasını sağlamak için dış kılıf olarak karton kutular tercih edilmektedir.