Toptan Takı Kutuları

TOPTAN TAKI KUTULARI

Toptan takı kutuları bakımından alanında en kaliteli ve de iyi ürünler firmamızda yer almaktadır.

Toptan takı kutuları açısından satış yapmakta olan firmamız son derece profesyonel bir hizmet anlayışı benimsemektedir. Firmamızda pek çok modelde ve boyutta takı kutuları yer almaktadır. Altın, gümüş, çelik ve el yapımı takılarınız için uygun model ve boyutlarda aradığınız bir çok ambalaj ürününe ulaşabilirsiniz. Karton, ahşap, menteşeli kutular yanı sıra süet ve deri keseler, mücevher çantaları ile takılarınızı müşterilerinize sunabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve modelde ambalaj ürünlerimiz ile takılarınızı  öne çıkaran parçalar seçerek özgün tasarımlara sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizin çoğunda logo baskısı tercih edebilir, varak veya serigrafi seçeneklerimiz ile yaptırabilirsiniz. Perakende alımlarınız yanı sıra toptan kutu satışımız ile stok sorunu yaşamadan ambalaj ürünlerinizi temin edebilirsiniz.

Kadife Takı Kutuları

Kolye, yüzük, alyans, bileklikleriniz için kırmızı ve siyah renklerde kadife kutularımızı ister baskısız ister serigrafi baskı seçeneği ile tercih edebilirsiniz. Firmamızda pek çok model ve renkte kadife kuyumcu kutusu yer almaktadır. Firmamıza kısa ve hızlı yoldan sadece bir telefon numarası ile ulaşabilir ve de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Toptan takı kutusu ihtiyacınız olması söz konusu olduğunda ise firmamız sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

 

https://entina.com/kategori/Kadife-Kutular/27

Karton Takı Kutuları

El yapımı takılarınız veya mücevherleriniz için uygun boyutlarda çeşitli renk seçeneğine sahip modellerinizden seçebilir, logo baskısı yaptırabilirsiniz. Karton takı kutularımız desenli, düz renk veya craft kaplamaya sahiptir, içerisinde süngeri ile gönderilir. Kuyumcu kutusu toptan alım yapmak isteyenlerin en sık tercih ettiği bir firma olarak bu alanda lider konumda yer almaktayız. Kaliteli ürünlerimizi en uygun olan fiyatlardan siz müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemli olmaktadır.

https://entina.com/kategori/Desenli-Taki-Kutulari/33

Ahşap Takı Kutuları

Ahşap ve lazer kesim ahşap kutularımız ile mücevherlerinizi müşterilerinize sunabilir, logo baskısı yaptırabilir, şık görünümü ile müşterilerinizin zihninde kalıcılık sağlayabilirsiniz. Lazer kesim ahşap kutular üzerinde lazer veya serigrafi baskı tercih edebilirsiniz, içerisinde süngeri ile gönderilir, toptan siparişiniz alınır. Ankara toptan takı kutusu siparişi alan bir firma olarak bu alanda pek çok model ürünün üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bir takıyı olduğundan daha da gösterişli hale getirmek için takı kutuları sıklıkla tercih edilmektedir.

https://entina.com/kategori/Ahsap-Mucevher-Kutulari/32?pg=3&s=0&o=0&ps=12

Işıklı Kutular

Mücevherlerinizi öne çıkararak parlamasını sağlayan ışıklı kutu serimiz ile göz kamaştırıcı sunumlar yakalayabilirsiniz. Logo baskısı yapılabilir, toptan siparişiniz alınır. Yüzük, küpe, kolye, bileklik, saat ve bilezikleriniz için uygun modellerde farklı renk seçeneklerine sahip ışıklı kutularımız mevcuttur. Ankara kuyumcu kutusu toptan satışını gerçekleştirmekte olan firmamız alanında lider konumda yer almakta ve uzun süreden beri bu alanda başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Firmamız ile sitemiz üzerinden online olarak da irtibata geçebilirsiniz.

https://entina.com/kategori/Isikli-Mucevher-Kutulari/31

Takı Keseleri

Süet, deri, alkantara kumaştan farklı boyut ve renklerde üretilen takı keselerimizden logo baskılı olarak toptan siparişiniz alınmaktadır. Çeyrek altın, yüzük, kolye, küpe gibi mücevherleriniz için uygun boyutlarda üretim yapılır. Kına, söz gibi özel günlerde vereceğiniz hediyelik ürünleriniz için tül keseler mevcuttur. Ankara kadife kuyumcu kutusu genel anlamda altın ve gümüş olan takıların veya hediyelerin konması bakımından önem kazanmaktadır. Firmamız bu noktada siz müşterilerine pek çok model ve desende ürün çeşidi sunmaktadır.


https://entina.com/kategori/Kese-Cesitleri/39

Mücevher Çantaları

Müşterilerinize mücevherlerin ambalajında şık sunumlar yapabileceğiniz zarif yapısı ve farklı renk modelleriyle deri ve kumaş mücevher çantaları bulunmaktadır. İster logo baskılı ister baskısız tercih edebileceğiniz çantalarımız ile müşterilerinize özel olduğunu hissettirerek sizi hatırlatan hediye vermenize olanak sağlar. İçerisinde bulunan takı bölmeleri ile kuyum sektöründe oldukça kullanışlı bir üründür. Toptan alımlarınızda uygun fiyat ve ücretsiz baskı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Toptan takı kutusu bakımından firmamızı istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.


https://entina.com/urun/Seyahat-MucevherTaki-Cantasi/3014